Pure Salt Garonda Adults Only*****

Popis ponuky

Termíny : 01.06. - 31.10.2022

Pure Salt Garonda je určený len pre dospelých a nachádza sa na pobreží v letovisku Playa de Palma, 6,5 km od letiska Son Sant Joan. Ponúka hosťom vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.
Súčasťou rezortu Pure Salt Garonda sú aj 2 reštaurácie. Jedna je otvorená na raňajky a večere. Druhá reštaurácia sa nachádza pri pláži a ponúka obedy a večere. Hotel sa nachádza hneď vedľa pešej promenády Carretera de l'Arenal. Palma de Mallorca je vzdialená iba 9 km, letisko Palma je vzdialené iba 6 km. Izby majú výhľad do záhrady, čiastočný vyhľad na more a niektoré priamy výhľad na more. Hotel je ideálnym miestom aj na prechádzky a bicyklovanie a samozrejme aj na golf.

Detail ponuky

Golfový klub Golf Son Gual
Poloha Playa de Palma
Vybavenie hotela/rezortu 24 H recepcia , Reštaurácia, Bar, Snack Bar, Záhrada, Terasa, Slnečná terasa, Vonkajší bazén, WIFI zdarma.
Šport a wellness Fitness Centrum, Solárium, Spa a Wellness Centrum, Masáže, Vírivka, Bicyklovanie, Turecký/Parný kúpeľ, Vnútorný bazén, Vonkajší bazén
Možnosti ubytovania 2-p. izba Garden view ( 22 m² ), 2-p. izba Sea view ( 22 m² ), 2-p. izba Premium Garden view ( 25 m² ), 2-p. izba Premium Sea view ( 25 m² ) Junior Suite Sea view ( 33 m² )
Golfové ihriská Son Gual (11 km ), Golf Majoris (12 km ), Arabella Golf ( 21 km ), Alcanada ( 68 km ), Puntiro (18 km )
Spiatočná letenka od 60 €
Letový plán 7 x týždenne : Laudamotion, Vueling, Eurowings Viedeň - Palma - Viedeň, Ryanair Bratislava - Palma - Bratislava ( sezónne )
Organizátor CK EVENTS, sro
Telefón +421 903 751 654
E-mail events@golfholidays.sk
© 2022 golfholidays.sk | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.