Monarque Sultan Marbella****

Popis ponuky

Hotel sa nachádza v časti mesta Marbella zvanej "Golden Mile", v úplnom centre Costa del Sol. Hotel je vzdialený od pešej promenády Paseo Maritimo iba 200 m, centrum starého mesta, Casco Antiguo je vzdialené cca 1,5 km. V blízkosti hotela sa nachádza aj  množstvo reštaurácii , obchodov s potravinami a ďalších obchodov.  Hotel je  dobre prístupný aj na hlavnú komunikácii na Costa del Sol, N 340, ktorá spája všetky golfové ihriská. Bezplatné WiFi je k dispozícii v celom hoteli.  K vybaveniu patrí aj vnútorný bazén s príslušenstvom a tiež vonkajší bazén. Každý apartmán má vlastnú priestrannú terasu . Hotel má aj vlastnú garáž .

"Cenovú ponuku vypracujeme na vyžiadanie"

Detail ponuky

Golfový klub Santa Clara
Poloha Marbella
Vybavenie hotela/rezortu Reštaurácia, Bar, Kaviareň, bezplatné WIFI, parkovisko (spoplatnené)
Šport a wellness Posilňovňa, Wellnes & Spa, vonkajší bazén
Možnosti ubytovania Apartmán A1( 60m² ) : kuchyňa, kúpeľňa,1 x spálňa,1 x obývačka, terasa, klimatizácia, SAT-TV, trezor, free wifi Apartmán A2( 110m² ) : kuchyňa, kúpeľňa,2 x spálňa, 1 x obývačka, terasa, klimatizácia, SAT-TV, trezor, free wifi
Golfové ihriská Santa Clara (8 km), Rio Real (7 km), Marbella GCC (8 km), Capobino (15 km), Los Arqueros (16 km), Los Flamingos & Alferini (16 km), Marbella Club GR (20 km), Loa Naranjos(16 km ),El Paraiso (14km)
Spiatočná letenka Ryanair, Vueling, Eurowings, Laudamotion, Austrian
Letový plán 7 x týždenne
Organizátor CK EVENTS, sro
Telefón +421 903 751 654
E-mail events@golfholidays.sk
© 2021 golfholidays.sk | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.