Hotel Fuerte Marbella****

Popis ponuky

Termín : 01.12.- 31.10.2020

Hotel sa nachádza na vynikajúcom mieste pri pláži v centre Starého mesta. Ponúka vám bezplatné WIFI pripojenie na internet, výhľad na more a 2 bazény. Vďaka svojej centrálnej polohe je hotel obklopený obchodmi a reštauráciami. Je situovaný len 7 km od rušného prístavu Puerto Banús s mnohými barmi a klubmi. Na letisko Malaga sa autom dostanete za 40 minút. Hotel Fuerte Marbella je obklopený veľkou záhradou. Nájdete tu tiež detský klub pre deti vo veku od 4 do 16 rokov, kde sú pre ne pripravené tvorivé aktivity. V reštaurácií El Olivo sa podáva raňajkový bufet a večere formou obmieňaného bufetu. Tešiť sa môžete aj na show cooking (prípravu jedla pred vašimi očami). Súčasťou hotela je aj piano bar, kaviareň a reštaurácia Beach Club, ktorá sa špecializuje na pokmy z rýb a na paellu.

"Cenovú ponuku vypracujeme na vyžiadanie"

Detail ponuky

Golfový klub Rio Real
Poloha Marbella
Vybavenie hotela/rezortu 24 H recepcia, Reštaurácia, Bar, Záhrada, Terasa, Slnečná terasa, Vonkajší bazén, Detské ihrisko, Animačný tým, bezplatné WIFI, parkovisko (spoplatnené)
Šport a wellness Sauna, Fitnescentrum, Solárium, Masáže, Pešia turistika, Turecký/parný kúpeľ, Krytý bazén, Vonkajší bazén
Možnosti ubytovania Štandardná 2-post. izba, 2-post. izba s bočným výhľadom na more, 2-post. izba s priamym výhľadom na more, Junior suite
Golfové ihriská Santa Clara (8 km), Rio Real (7 km), Marbella GCC (8 km), Capobino (15 km), Los Arqueros (16 km), Los Flamingos & Alferini (16 km), Marbella Club GR (20 km), Loa Naranjos(16 km ),El Paraiso (14km)
Spiatočná letenka od 80 €
Letový plán 7 x týždenne Ryanair, Vueling, Eurowings, Laudamotion, Austrian
Organizátor CK EVENTS sro
Telefón +421 903 751 654
E-mail events@golfholidays.sk
© 2021 golfholidays.sk | Všetky práva vyhradené | Webtec s.r.o.