Dôležité informácie

Za novými golfovými zážitkami

Ak poznáte naše golfové ihriská naspamäť, alebo vás láka vyskúšať si niečo nové, potom sa vydajte za golfovými zážitkami do zahraničia a spojte svoju záľubu s dovolenkou. Objavujte, poznávajte, užívajte si a kochajte sa krásou tamojšej prírody. Stačí si len vybrať zo širokej ponuky destinácií, či už tých klasických ako je Taliansko či Španielsko, tak i tých netradičných, vydajte sa napríklad do vzdialenejších kútov sveta, ako do Južnej Afriky alebo na Blízky východ.  Cestovná kancelária vám ušije golfovú dovolenku na mieru presne podľa vašich predstáv, odporučia overené miesta, ktoré stoja za to navštíviť, pripraví doprovodný program i program pre negolfistov.

 

Podmienky prepravy golfbagu podľa leteckých spoločností:

Air Berlin/Niki

cena 50,- € za golfbag, ktorý váži max. 23 kg.

Rakúsky MyHoliday

cena 30,- € za golfbag, ktorý váži max. 23 kg. Golfbag musí byť prihlásený dopredu.

Austrian Airlines

cena 50,- € za golfbag pre krátke a stredné vzdialenosti a cena 100,- € na medzinárodných trasách. Váha golfbagu max. 32 kg. Žiadosť musí byť vopred potvrdená pri rezervácií.

Lufthansa

cena 50,- € pre kontinentálne lety a 100,- € pre medzinárodné lety. Váha golfbagu max. 32 kg. Golfbag musí byť prihlásený do 24 hodín pred odchodom.

Emirates

golfbag je považovaný za súčasť normálnej batožiny. V ekonomickej triede max. váha 30 kg, business triede 40 kg a v prvej triede 50 kg. Nadváha je spoplatnená a bude sa musieť zaplatiť pri check-in.

KLM Royal Dutch

normálna batožina do 23 kg je zadarmo. Golfbag sú považované za extra batožinu a musia byť predbežné registrované. Cena v rámci Európy je 30,- € a pre medzikontinentálne lety je to od 70,- € do 85,- €.

Kondor

od 59,99 € do 84,99 €, maximálna váha 30 kg.

 

Transport golfbagu

Poplatky za transport golfbagu sa hradia predom prostredníctvom našej CK. Váha jedného golfbagu sa pohybuje od 15 - 30 kg v závislosti od danej leteckej spoločnosti.

Transfery

Pre našich klientov sú zabezpečené transfery z letiska do jednotlivých hotelov. Taktiež zabezpečujeme transfery na vybrané golfové ihriská.

Požičanie auta

Vo väčšine ponúkaných destinácií je možnosť požičania auta priamo na letisku. Auto si môžete vybrať podľa Vašich preferencií a požiadaviek. Využite možnosť objednania si auta priamo u nás za špeciálne zvýhodnené ceny.

Parkovanie na letisku

V prípade záujmu vieme zabezpečiť parkovanie na Viedenskom letisku Schwechat počas Vašej dovolenky v nasledovných cenách:

Mazur Parkplatz:   1 týždeň 34,- € / 2 týždne 47,- €

Parkplatz C:           1 týždeň 52,- € / 2 týždne 72,- €

Parkhaus:              1 týždeň 96,- € / 2 týždne 107,- €

 

Podmienky vstupu:

USA a území patriacich USA

Cestujúci, ktorí vstupujú do USA podliehajú zvýšeným požiadavkam na bezpečnosť. Vyžaduje sa zaplatenie administratívnych poplatkov a vyplnenie ESTA formuláru. Pred vyplňovaním formuláru si skotrolujte platnosť pasu a kreditnej karty. Akceptované sú nasledovné typy kreditných kariet: MasterCard, VISA, American Express a Discover. ESTA formulár nájdete tu: https://esta.cbp.dhs.gov/esta/esta.html?_flowExecutionKey=_c250B7C4C-569E-C5B0-6EDA-FE7872788670_k6B37C28F-424A-3BF2-3F33-43754F4FAB08

Turecko

Pre vstup do krajiny je potrebný platný cestovný pas . Minimálna platnosť pasu je 6 mesiacov od vstupu do krajiny.